Plany lekcji do pobrania za darmo

wtorek, 29 sierpnia 2017


Kolejny rok szkolny tuż za rogiem. Kolejny rok szkolny, w którym ja już nie uczestniczę, ale za to mam siostrę, która idzie właśnie do 6 klasy. Co to ma wspólnego z dzisiejszym wpisem? To ona, moja siostra, namówiła mnie do tego, abym plany lekcji stworzyła. Prawdę mówiąc nie miałam zamiaru się podejmować tego w tym roku, bo za dużo mam na głowię, ale skoro zaczęłam robić planu dla siostry to czemu i Wam nie miałabym dać? :)

Tak więc powstały 4 wersje, mniej niż w poprzednich latach, ale myślę, że również Wam się spodobają.

Plany lekcji są w formacie A4. Do pobrania zupełnie za darmo. W tym roku nie ma różnorodności jeśli chodzi o motywy. W tym roku postawiłam na paski, pokochałam paski w grafikach :)

Dajcie znać w komentarzach, który plan lekcji przypadł Wam do gustu :)


Pobierz plan


Pobierz plan


Pobierz plan


Pobierz plan

11 komentarzy:

 1. Bardzo praktyczne, na pewno przyda się tym którzy idą w poniedziałek do szkoły ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dobra z Ciebie siostra! Na studiach korzystam tylko z USOS-a, ale jestem pewna, że innym te plany się przydadzą ;) Plan lekcji w niektórych szkołach zmienia się kilka razy w roku szkolnym, dlatego za każdym razem można wydrukować inną wersję :)

  OdpowiedzUsuń
 3. 3 i 4 podoba nam sie najbardziej :) Ale nam już też raczej potrzebne nie są... plany na studiach zmieniają się zbyt często żeby się do nich przywiązywać :P

  OdpowiedzUsuń
 4. Najbardziej podoba mi się ten ostatni :D Ja czekam aż ktoś się podejmie zaprojektowania planów lekcji w małej wersji - taka która zmieści się do piórnika - bo nie wiem jak reszta, ale ja nawet pod koniec roku szkolnego nie wiem kiedy mam jaką lekcję i w jakiej sali :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Miałam kiedyś zrobić takie małe plany lekcji, ale nie mam programu w którym mogłabym to zrobić. To już by trzeba było przerzucić do programu, w którym robi się skład książek, bo doby by był malutki, więc na razie na pewno nie będzie ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ale ładne, aż szkoda, że już do szkoły nie chodzę ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Zawsze lubiłam takie plany lekcji. Super wyglądają! :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Szkoda, że za moich szkolnych czasów takich ładnych planów nie było.

  OdpowiedzUsuń
 9. Cześć. Mam małe pytanko. Czy mogłabyś napisać posta, ewentualnie w komentarzu jak zrobić takie blogi (proszę zwróć uwagę na zakładki/ strony, mianowicie na ich animację) gdyż chcę zastosować podobny efekt na własnym blogu.
  1. link: http://light-agents.blogspot.com/
  2. link: http://blind-snakes.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 10. Nie podaje instrukcji indywidualnie. Wpis może kiedyś się pojawi, jak będę miała na to czas i opublikuje te, które mam zaplanowane.

  OdpowiedzUsuń
 11. Nam na szczęście przydadzą się dopiero za rok ;)

  OdpowiedzUsuń

W razie pytań/pomocy przy pobranym szablonie: tworczynotatnik@gmail.com

Copyright © Twórczy notatnik