Szablon Laguna do pobrania za darmo

sobota, 28 maja 2016


Szablon Laguna to darmowy szablon na Bloggera. Jest utrzymany w kolorystyce bieli, różu i odcieni niebieskiego. Jest stworzony tak, abyś bez problemu mógł dostosować go do swoich potrzeb po przez zmianę koloru poszczególnych elementów, a nawet czcionek. Do szablonu jest dodana instrukcja, którą warto przeczytać - tam jest cały opis co, gdzie i jak.

Info o szablonie


 • Szablon zawiera automatyczne skracanie wpisów 
 • W szablonie znajduje się funkcja automatycznego dopasowania zdjęć we wpisie oraz w rubryce "o mnie" w kolumnie bocznej. Dzięki temu możesz wstawiać zdjęcia w oryginalnym rozmiarze. Mniejsze zdjęcia we wpisie, zostaną tej samej wielkości.
 • Ikonki udostępniania pod tytułem wpisu 
 • Niestandardowe wypunktowanie we wpisie 
 • Menu na stronie to standardowe strony Bloggera 
 • Można zmienić kolory, czcionki, usuwać ikonki w kolumnie bocznej 
 • Dodana instrukcja instalacji 

Uwagi 

 • Szablon oraz grafiki dodawane do szablonu są tylko i wyłącznie na użytek własny. Udostępnianie szablonu osobom trzecim w postaci oryginalnej lub zmienionej jest zabronione
 • Szablon posiada nieusuwalną stopkę z podpisem autora. Po usunięciu jej, zostaniesz automatycznie przeniesiony na stronę blonparia.blogspot.com
 • Nie wolno modyfikować wyglądu stopki tzn. zmieniać jej koloru tak, aby nie była widoczna i podpisywać się pod szablonem jako autor 
 • W razie jakichkolwiek problemów/pytań napisz na maila blonparia@gmail.com
 • Nie proś osób trzecich o pomoc przy szablonie w razie powstania problemu - istnieje ryzyko, że dana osoba źle podejdzie do Waszego problemu, a wtedy szablon może zostać uszkodzony lub całkowicie zniknąć z bloga. Pamiętaj! Zawsze zwracaj się z prośbą o pomoc do autora szablonu 

To może Ci się przydać 

Chcesz indywidualny szablon?


Zawsze możesz zamówić szablon, jeśli te, które udostępniam do pobrania Ci nie odpowiadają. Wystarczy, że zajrzysz na stronę.


Pobierz Podgląd

8 komentarzy:

 1. Blonpario a mogłabyś polecić kogoś kto wykonuje loga. Takie standardowe i ja wykonam sama. Chodzi mi tu bardziej coś profesjonalnego. Chciałabym aby na logo mojej stronie, takim niby herbie rodzinnym połączone były trzy zdjęcia. Bardziej osoby ze zdjęć bez tła, pismo cyrylica bądź Kaligrafia. Chciałabym aby nie były to powklejane elementy i złączone w jedno, ale od początku namalowane przez tą firmę. Mam wszystkie fotki, stare zdjęcia z około 1855r pra pra pra ciotki, choć to zdjęcie to jest tak zniszczone, że bardziej wygląda na namalowane niż foto. Oczywiście liczę się z kosztami. Chciałabym aby to zrobił ktoś kto naprawdę potrafi robić coś wyjątkowego.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja wykonuje logo, więc jak chcesz możesz napisać. Innych osób nie znam. Z Twojego opisu wnioskuje, że to nie będzie logo tylko coś w formie nagłówka/baneru. Logo jest najprostszą formą graficzną jaka może być.

  OdpowiedzUsuń
 3. Tak właśnie, bardziej baneru. Źle to określiłam. Wieczorkiem napiszę do Ciebie na maila. Wyślę Ci wszystkie fotki. Obejrzysz je i zobaczysz co da się zrobić. Napiszę Ci co i jak bardziej szczegółowo. Do usłyszenia.

  OdpowiedzUsuń
 4. Dobrze, to będę czekać na wiadomość ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Podoba nam się prawa strona szablonu :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Jak zwykle piękny i minimalistyczny <3

  OdpowiedzUsuń
 7. Skromnie mówiąc, mi też :D

  OdpowiedzUsuń
 8. Świetny szablon, ale to już norma! ;)
  Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń

W razie pytań/pomocy przy pobranym szablonie: tworczynotatnik@gmail.com

Copyright © Twórczy notatnik